Střešní Apartment s terasou

Vítejte v našem krásném podkrovním apartmánu s prostornou terasou s více než 30m2! Byt nabízí dvě ložnice - jednu s manželskou postelí a druhou s jednolůžkem. V kuchyni si můžete snadno připravit vlastní jídlo. Avšak naše terasa Vás okouzlí. Pod širým nebem si odpočiňte, zacvičte nebo si vychutnejte sklenku vína v dobré společnosti. A hlavně si užijte panoramatický výhled na Prahu. Byt je klimatizován a je pěkně zařízen s důrazem na detail tak, abyste se cítili jako doma. Dům je vybaven výtahem, avšak poslední patro je přístupné pouze po schodech.

Superior Double Apartment

Apartmán zahrnuje prostornou prosluněnou ložnici s pohodlným posezením a plně vybavenou kuchyň s velkým kuchyňským stolem. Navíc samostatná vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma. Budova je vybavena výtahem.

Superior Twin Apartment

Apartmán zahrnuje prostornou ložnici s pohodlným posezením a plně vybavenou kuchyň. Navíc samostatná vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma. Budova je vybavena výtahem.

Superior Apartment

Apartmán zahrnuje prostornou prosluněnou ložnici s posezením a plně vybavenou kuchyň s velkým kuchyňským stolem. Navíc samostatná vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma. Budova je vybavena výtahem.

Family Apartment s obývacím pokojem

Velmi prostorný apartmán zahrnuje dvě samostatné ložnice, plně vybavenou prostornou kuchyň a pohodlný obývací pokoj, kde si můžete odpočinout, sledovat televizi nebo v klidu pracovat. Vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení. Toto ubytování je vhodné, pokud cestujete s rodinou nebo přáteli, případně pokud potřebujete prázdniny spojit s prací. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma. Budova je vybavena výtahem.

Family Apartment

Velmi prostorný apartmán zahrnuje dvě samostatné ložnice, velkou, nově zrekonstruovanou a plně vybavenou kuchyň. Vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení. Toto ubytování je vhodné, pokud cestujete s rodinou nebo přáteli. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma. Budova je vybavena výtahem.

Family Apartment pro 3 osoby

Apartmán zahrnuje tři pokoje: prostornou ložnici se třemi lůžky, plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s jídelním stolem a židlemi, které vám zajistí příjemné posezení při jídle. Navíc samostatná vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení Toto ubytování je vhodné, pokud cestujete s rodinou nebo přáteli. Je možno přidat jednu přistýlku. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma. Budova je vybavena výtahem.

Superior Apartment se vstupní halou

Apartmán zahrnuje prostornou ložnici s pohodlným posezením a plně vybavenou kuchyň s velkým kuchyňským stolem. Samostatná vstupní předsíň s odpočinkovým prostorem zajišťuje příjemné a nerušené bydlení. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma.

Family Apartment Vinohrady

Velmi prostorný apartmán zahrnuje dvě samostatné ložnice a velkou, plně vybavenou kuchyň, jejíž okna směřují na klidný vnitřní dvoreček hotelu. Vstupní předsíň s posezením zajišťuje nerušené bydlení. Toto ubytování je vhodné, pokud cestujete s rodinou nebo přáteli. Byt je zařízený s citem pro detail tak, abyste se cítili jako doma.

Superior Attic Apartment

Podkrovní apartmán nabízí samostatnou ložnici a pohodlný obývací pokoj, kde si můžete odpočinout, sledovat televizi nebo v klidu pracovat. Naše kuchyně je plně vybavena veškerými základními potřebami. Navíc disponuje samostatnou vstupní halou, která zajišťuje klidný a nerušený Byt je klimatizován a je pěkně zařízen s důrazem na detail tak, abyste se cítili jako doma. Dům je vybaven výtahem, avšak poslední patro je přístupné pouze po schodech.

Attic Studio Apartment

Studiový apartmán představuje jedinečný obytný prostor, ve kterém se hranice mezi tradiční ložnicí a plně vybavenou kuchyní plynule slévají do jednoho harmonického pokoje. Nicméně, apartmán má samostatnou vstupní předsíň, která zajišťuje klidné a nerušené bydlení. Byt je klimatizován a je pěkně zařízen s důrazem na detail tak, abyste se cítili jako doma. Dům je vybaven výtahem, avšak poslední patro je přístupné pouze po schodech.

Romantické podkrovní studio

Toto útulné malé studio Vás okouzlí svou atmosférou. V jednom harmonickém prostoru nabízí ložnici pro klidný spánek a dobře vybavenou kuchyň. Nicméně samostatná vstupní předsíň zajišťuje nerušené bydlení. Součásti nově zrekonstruované koupelny je k dispozici pračka. Byt je klimatizován a je pěkně zařízen s důrazem na detail tak, abyste se cítili jako doma. Dům je vybaven výtahem, avšak poslední patro je přístupné pouze po schodech.